Akcja na PolakPotrafi – potrzebne wsparcie!


Moi drodzy,

Wiele osób mi radziło, aby zebrać wszystkie grafiki i opowieści z podróży i opublikować je w formie albumu. Właśnie to chcę zrobić i dostarczyć wam na wakacje ciekawy album do czytania samemu lub z dzieckiem!

Wystartował więc projekt na PolakPotrafi: https://polakpotrafi.pl/projekt/rysunkowa-opowiesc

OPIS PROJEKTU:

Czy chciałbyś przenieść się na chwilę do Ameryki Południowej? Zacząć od Ekwadoru, przemierzyć Peru i obejrzeć Ziemię Ognistą? Zobaczyć jakie przygody spotkały podróżującą rodzinkę z trójką małych dzieci? Dowiedzieć się jak podróżować z takimi maluchami, aby nie zwariować?

Cel projektu:

Wydajemy album z grafikami z 8-miesięcznej rodzinnej podróży kamperem od Równika do Ziemi Ognistej.

Za otrzymane pieniądze sfinansujemy złożenie książki, redakcję oraz druk i wysyłkę.

Historia projektu:

W czerwcu 2014 w składzie Mama Basia, Tata Andrzej oraz dzieciaki Kacper (4.5r), Konrad (2.5r) oraz Kaja (0.5r) wyruszyliśmy na wyprawę do Ameryki Południowej. Spakowaliśmy trójkę dzieciaków i ruszyliśmy od Równika do Ziemi Ognistej. Po drodze, przemieszczając się niespiesznie zakupionym na miejscu kamperem, prowadzimy bloga www.3dzieciaki2plecaki.pl. Powstaje też szereg zdjęć oraz historie z podróży malowane akwarelami. Te właśnie historie będą główną częścią albumu. Dodatkowo znajdą się tam odpowiedzi na najczęściej zadawane nam pytania, które jednym słowem można streścić „Jak podróżować z małymi dziećmi?”

Budżet projektu:

Planowane 3000zł wystarczy na profesjonalną redakcję i skład albumu oraz wydanie min. 100 egzemplarzy albumu. Nadwyżki będą kierowane na dodatkowe egzemplarze lub albumy o lepszej jakości (twarda oprawa, lepszy papier).

Czas trwania projektu:

Pieniądze zbieramy do końca lipca. W sierpniu drukujemy album. Powinieneś go otrzymać najpóźniej we wrześniu.

Gdzie nas znaleźć:

Polub nas tutaj: https://www.facebook.com/3dzieciakiwdrodze/

A jeśli lubisz oglądac online historie graficzne obejrzyj najświeższe rysunki tutaj: http://historiemamine.blogspot.com/