RODZINNE PODRÓŻE


Tutaj znajdziesz wpisy związane z tematem podróży i życia rodzinnego. Podróże to doskonały sposób na rozwój i scalenie rodziny. To wspaniała lekcja życia i wszystkiego wokół poprzez naukę „hands-on“ czyli doświadczanie.

Przeczytaj o naszej podróży po Ameryce Południowej, najdłuższej z dotychczasowych – jak to z trójką małych dzieci wybraliśmy się do Ameryki Południowej, gdzie po miesiącu podróżowania kupiliśmy kampera, bo inaczej nie dalibyśmy rady 🙂
Przeczytaj o wcześniejszych doświadczeniach z podróży po Indonezji – wtedy wyruszyliśmy z dwójką małych chłopców, trzecie dziecko „w drodze“, praca zdalna w podróży, a my zbyt zmęczeni aby w pełni docenić prześliczną Indonezję.
Jeszcze wcześniej zwiedziliśmy Kalifornię, a naszą pierwszą dużą podróżą z rocznym dzieckiem był 4-tygodniowy Meksyk.
A może chcesz przeczytać o naszych wyprawach po Polsce – wciąż przemieszczamy się naszym domem na kółkach i cieszymy z piękna polskiej przyrody.
Od ponad roku mieszkamy w Berlinie, miasto to stało nam się bliskie głównie dzięki jego wielokulturowości i przyjazności dzieciom. Poczytaj, co ciekawego widzieliśmy w Berlinie.